img    +48 503 558 999
+48 504 558 999
biuro@interplex.pl
img

Koszykimg

do kasy suma: 0,00 zł

tworzywa sztuczne

najwyższej jakości

imgGwarantujemy bezpieczny

transport produktów

imgSzybka wysyłka towaru

Już w 24h

imgDziesiątki zadowolonych

klientów

imgWysokie rabaty dla stałych

odbiorców

Zastosowanie osprzętu do montażu płyt poliwęglanowych

W naszej ofercie znajduje się osprzęt do montażu płyt z poliwęglanu komorowego. Dla wielu z Was może być to coś o czym nie macie pojęcia, więc dziś rozwiejemy wątpliwości co do tego osprzętu. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Zastosowanie profilu aluminiowego górnego

Profil aluminiowy górny to profil łączeniowy o symbolu A-01. Wykorzystujemy go do łączenia płyt poliwęglanowych na krokwi konstrukcyjnej. Korzystając z tego profilu należy pamiętać o do kompletu potrzebna jest uszczelka EPDM S-229, a także uszczelka EPDM dolna (na krokwie) o symbolach S-228, SD-12 lub SD-13.

Zastosowanie podkładki grzybkowej

Jeśli chcesz skorzystać z tego typu podkładki, to możesz ją wykorzystać do przymocowania płyty do konstrukcji.

Zastosowanie profilu aluminiowego zamykającego

Profil ten posiada przekrój litery F. Mają one grubość płyty 6mm, 8mm, 10mm, 16mm, 20mm, 25mm. Profil ten wykorzystywany jest do zamknięcia, zabezpieczenia komór przed dostaniem się kurzu, owadów, do wnętrza komory płyty. Jeśli potrzebujesz ją wykorzystać to musisz mieć taśmę pełną i paroprzepuszczalną, którą najpierw przyklejamy na krawędź płyty, a potem zaciskamy profile zamykającym F.

Jeśli po przeczytaniu naszego wpisu stwierdziliście, że Wam się przyda to sprawdźcie naszą pełną ofertę. Znajdziecie ją pod tym linkiem.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl